|
☰ Links
|
|
| ID | 72363 |
|---|---|
| Name | Cocona Stemper |
| Other Names | ココナ・ステンパー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Closed Game |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | hairbow, blunt bangs |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cocona Stemper
Profile
Anime girl Cocona Stemper is a character from Closed Game.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maububi joined |
Elias rated Ichijouma Mankitsu Gurashi! ★★★★★
|

Facebook 
Closed Game
Elias rated