Firia Miyoshino appears in Secret Union ~We are in the Springtime of Life!~ as a supporting character with long white hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72529 |
|---|---|
| Name | Firia Miyoshino |
| Other Names | フィーリア=三芳野 (フィーリア=みよしの ) |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Secret Union ~We are in the Springtime of Life!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Noriko Rikimaru, 力丸乃りこ, りきまる のりこ |
| Tags | yukata |
| Personality | |
| Birthday | February 27 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 166cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Firia Miyoshino
Profile
Firia Miyoshino is a character from Secret Union ~We are in the Springtime of Life!~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and White hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Inuki24 joined |
| ppc69 joined |

Facebook 
Secret Union ~We are in the Springtime of Life!~