Tamara Ylianttila is a sub character from Naoko Anekouji and the Silver God of Death known for very long gray hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72766 |
|---|---|
| Name | Tamara Ylianttila |
| Other Names | ラマラ・ユリアンティラ |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Naoko Anekouji and the Silver God of Death |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | midriff |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamara Ylianttila
Profile
Tamara Ylianttila is a character from Naoko Anekouji and the Silver God of Death.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Gray hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
3
62
12
52
Facebook 
Naoko Anekouji and the Silver God of Death
SKyongmania faved