Anime girl Anastasia Imperator Erland is a teen with to waist length gray hair and purple eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 73387 |
|---|---|
| Name | Anastasia Imperator Erland |
| Other Names | アナスターシャ・インペラートル・エルラント |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| Tags | hat, stockings, chibi, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anastasia Imperator Erland
Profile
Anime girl Anastasia Imperator Erland is a character from Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
| anlessparky joined |

Facebook 
Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~