One of the notable characters from Chijoku no Seifuku, Kasumi Ogawa is recognized for very long pink hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73593 |
|---|---|
| Name | Kasumi Ogawa |
| Other Names | 緒川 香純 (おがわ かすみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | hair ribbon, tights, pumps |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kasumi Ogawa
Profile
Kasumi Ogawa is a character from Chijoku no Seifuku.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
15
Facebook 
Chijoku no Seifuku