Anime girl Himari Mikuriya is a teen with to shoulders length pink hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73924 |
|---|---|
| Name | Himari Mikuriya |
| Other Names | 御厨 陽葵 (みくりや ひまり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rensou Relation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yumi Yumiya, 湯宮由海, ゆみや ゆみ |
| Tags | hairclip, hair ribbons, stockings, school uniform, chibi |
| Personality | |
| Birthday | March 2 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 156cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Himari Mikuriya
Profile
Anime girl Himari Mikuriya is a character from Rensou Relation.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| EternallyAngel joined |

Facebook 
Rensou Relation