Aiko Sakurazaka is a character from Rensou Relation featuring very long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73927 |
|---|---|
| Name | Aiko Sakurazaka |
| Other Names | 桜坂 亜衣子 (さくらざか あいこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rensou Relation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | school uniform, stockings, hair ribbons |
| Personality | |
| Birthday | October 10 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 144cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aiko Sakurazaka
Profile
Aiko Sakurazaka is a character from Rensou Relation.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Twin Sister of Yuuko Sakurazaka
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pidor joined |

Facebook 
Rensou Relation