Suzuha Kagami is a character from Renai Phase featuring very long black hair and orange eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 74463 |
|---|---|
| Name | Suzuha Kagami |
| Other Names | 加々美 涼羽 (かがみ すずは) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Renai Phase |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | shizuku, , しずく |
| Tags | school uniform, tights, hairclip, hair ribbons |
| Personality | |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 172cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | B |
| Cup Size | H |
| School Year | 3 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzuha Kagami
Profile
Suzuha Kagami is a character from Renai Phase.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jul1n3 joined |
| ShotoTodoroki joined |
3
65
12
52
Facebook 
Renai Phase