Lena Koskenkorva appears in Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! as an unsorted character with short orange hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74727 |
|---|---|
| Name | Lena Koskenkorva |
| Other Names | レーナ・コスケンコルヴァ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | witch hat, cape, detached sleeves, braid, mage |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lena Koskenkorva
Profile
Lena Koskenkorva is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Orange hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jojoislusty joined |

Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!