Anime girl Rukmini Amrut is a adult with to shoulders length green hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74733 |
|---|---|
| Name | Rukmini Amrut |
| Other Names | ルクミニ・アムルット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | merchant, necklace, curly hair, bag, tail |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rukmini Amrut
Profile
Anime girl Rukmini Amrut is a character from Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Green hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| reewhyderp joined |

Facebook 
Oh Yuusha yo, Itte Shimau to wa Nasakenai!