Nene Neyagawa appears in Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... as an unsorted character with very long blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74744 |
|---|---|
| Name | Nene Neyagawa |
| Other Names | 寝屋川 音寧 (ねやがわ ねね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | skirt, hairband |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 103cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nene Neyagawa
Profile
Nene Neyagawa is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mohameda41imal joined |

Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...