Mia Miyama appears in Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... as an unsorted character with short brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74745 |
|---|---|
| Name | Mia Miyama |
| Other Names | 美山 みあ (みやま みあ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara... |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | hair bobble, twintails, blunt bangs |
| Personality | |
| Height | 134cm |
| Weight | 32kg |
| Bust | 60cm |
| Waist | 43cm |
| Hip | 64cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mia Miyama
Profile
Mia Miyama is a character from Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara....
They have been indexed as Female Child with Blue eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lordbootyfarra joined |
| Kydalwave joined |
| Darkmaster77 joined |

Facebook 
Moshimo Youmuin no Oji-san ga Saimin wo Oboetara...