Kinuyo Tanonaka is an unsorted character from Oni Seiyoku known for short black hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75205 |
|---|---|
| Name | Kinuyo Tanonaka |
| Other Names | 田の中 絹代 (たのなか きぬよ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oni Seiyoku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | lipstick, dress, pumps, stockings |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kinuyo Tanonaka
Profile
Kinuyo Tanonaka is a character from Oni Seiyoku.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Oni Seiyoku