One of the notable characters from Haiyoru Hokaku, Kaede Narikawa is recognized for medium-length purple hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75478 |
|---|---|
| Name | Kaede Narikawa |
| Other Names | 鳴川 楓 (なりかわ かえで) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Haiyoru Hokaku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | stockings, hat, scarf |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaede Narikawa
Profile
Kaede Narikawa is a character from Haiyoru Hokaku.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NotNeko-Chan joined |
| Uncoolhero joined |
| lasel joined |
| Micasatio joined |
| ljk321 joined |

Facebook 
Haiyoru Hokaku