Chihiro Shishidou is an unsorted character from Lawless Shame known for very long red hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75606 |
|---|---|
| Name | Chihiro Shishidou |
| Other Names | 獅子堂 千尋 (ししどう ちひろ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lawless Shame |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | detached sleeves, twintails, hair ribbons, tie |
| Personality | |
| Bust | 75cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chihiro Shishidou
Profile
Chihiro Shishidou is a character from Lawless Shame.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Red hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
cstolarik faved 18if
|
| Zynp joined |

Facebook 
Lawless Shame
cstolarik faved