Fumiko Mameshiba Shepherd appears in Wan Nyan A La Mode! as an unsorted character with medium-length purple hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 75875 |
|---|---|
| Name | Fumiko Mameshiba Shepherd |
| Other Names | 文子・豆柴・シェパード (ふみこ・まめしば・しぇぱーど) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Wan Nyan A La Mode! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | choker, suit, bun, stockings, garter belt, pumps, glasses |
| Personality | |
| Birthday | September 6 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumiko Mameshiba Shepherd
Profile
Fumiko Mameshiba Shepherd is a character from Wan Nyan A La Mode!.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
Wan Nyan A La Mode!