Olivia Campbell appears in Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu! as one of the main characters with very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76430 |
|---|---|
| Name | Olivia Campbell |
| Other Names | オリビア・キャンベル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | school uniform, beret, hairclip, bow |
| Personality | |
| Height | 186cm |
| Bust | 112cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Olivia Campbell
Profile
Olivia Campbell is a character from Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |
52
23
Facebook 
Boku no xx wa Ryousei-tachi no Tokken Desu!