Sakura Miku is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- featuring very long blonde hair and not visible eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76519 |
|---|---|
| Name | Sakura Miku |
| Other Names | 三久 咲良, みく さくら |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Tags | boots, shorts, tights, hairclip, closed eyes, scarf, sweater |
| Personality | |
| Birthday | April 8 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 164cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakura Miku
Profile
Sakura Miku is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-.
They have been indexed as Female Adult with Not Visible eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Not Visible | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-