Sayoko Tsukumo appears in Hataraku Otona no Ren'ai Jijou as an unsorted character with very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76525 |
|---|---|
| Name | Sayoko Tsukumo |
| Other Names | 九十九 紗夜子 (つくも さよこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | stockings, necklace, hairband |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayoko Tsukumo
Profile
Sayoko Tsukumo is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Yokasha joined |

Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou