|
☰ Links
|
|
| ID | 76529 |
|---|---|
| Name | Kazusa Enishi |
| Other Names | 縁 かづさ, えにし かづさ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Lovedori Halation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Tags | school uniform, knee highs, armband, glasses |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 116cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazusa Enishi
Profile
Anime girl Kazusa Enishi is a character from Lovedori Halation.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| shdow02 joined |
Elias rated Engage Kiss ★★★★★
|
| Kishyy joined |
Elias faved Killed Again, Mr. Detective?
|
3
12
13
54
Facebook 
Lovedori Halation
Elias rated
Elias faved