Anime girl Touka Toudou is a teen with to chest length blue hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76663 |
|---|---|
| Name | Touka Toudou |
| Other Names | 東道 桃花 (とうどう とうか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | School of Fantasia |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, hair ribbons, stockings, bikini |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 82cm |
| Role | Student council president |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touka Toudou
Profile
Anime girl Touka Toudou is a character from School of Fantasia.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
School of Fantasia