Anime girl Necromancer is a adult with to waist length purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76687 |
|---|---|
| Name | Necromancer |
| Other Names | ネクロマンサー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Media Type | video game |
| Voiced By | |
| Tags | horns, midriff, skull, claws, bracelet |
| Personality | |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Necromancer
Profile
Anime girl Necromancer is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
| soulless_angel joined |
| Kevin777 joined |
3
2
Facebook 
Moero Chronicle
soulless_angel faved