Jack'o Lantern is an unsorted character from Moero Chronicle known for very long blue / green hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76690 |
|---|---|
| Name | Jack'o Lantern |
| Other Names | ジャックランタン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Media Type | video game |
| Voiced By | |
| Tags | braids, pumpkin, hat, crown, garter belt, stockings, shorts, midriff, frills, detached sleeves, cape, star, facial mark |
| Personality | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jack'o Lantern
Profile
Jack'o Lantern is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Blue / Green hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blue / Green | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Moero Chronicle