Kagome Mishima appears in Ryuudouji Shimon no Inbou as an unsorted character with very long black hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77001 |
|---|---|
| Name | Kagome Mishima |
| Other Names | 観嶋 かごめ (みしま かごめ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | tights, pumps, hairclip |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kagome Mishima
Profile
Kagome Mishima is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou