Urara Tonegawa is an unsorted character from Ryuudouji Shimon no Inbou known for very long blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77004 |
|---|---|
| Name | Urara Tonegawa |
| Other Names | 渡根川 麗 (とねがわ うらら) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, knee highs, odango, hair ribbons, bow |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 94cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Urara Tonegawa
Profile
Urara Tonegawa is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| ppc69 joined |

Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou