One of the notable characters from Ryuudouji Shimon no Inbou, Chikako Utsunomiya is recognized for medium-length blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77005 |
|---|---|
| Name | Chikako Utsunomiya |
| Other Names | 宇都宮 智香子 (うつのみや ちかこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ryuudouji Shimon no Inbou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, tights, twintails, hair ribbons, bow |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chikako Utsunomiya
Profile
Chikako Utsunomiya is a character from Ryuudouji Shimon no Inbou.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Ryuudouji Shimon no Inbou