Yukari Yagami is an unsorted character from Koukan no Toriko-tachi... known for long purple hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77029 |
|---|---|
| Name | Yukari Yagami |
| Other Names | 八神 ゆかり (やがみ ゆかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Koukan no Toriko-tachi... |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | skirt |
| Personality | |
| Age | 27 |
| Height | 167cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Yagami
Profile
Yukari Yagami is a character from Koukan no Toriko-tachi....
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Caticatu joined |

Facebook 
Koukan no Toriko-tachi...