Nanao Nonda is a character from In'en no Yu featuring hair up / indeterminate black hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 77082 |
|---|---|
| Name | Nanao Nonda |
| Other Names | 呑田 渚々音 (のんだ ななお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | In'en no Yu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | bun, kimono |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanao Nonda
Profile
Nanao Nonda is a character from In'en no Yu.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Black hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |

Facebook 
In'en no Yu