Koyuki Nishikujou appears in Sweet Concert as an unsorted character with long purple hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 790 |
|---|---|
| Name | Koyuki Nishikujou |
| Other Names | 西九条 小雪(にしくじょう こゆき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sweet Concert |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | braids, hair ribbons, school uniform, neckerchief, school crest |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 79cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koyuki Nishikujou
Profile
Koyuki Nishikujou is a character from Sweet Concert.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sweet Concert