Chisa Sakurai appears in Lingeries as an unsorted character with medium-length blue hair and purple eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 79173 |
|---|---|
| Name | Chisa Sakurai |
| Other Names | 桜井 千紗 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Lingeries |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Asuka Houjou, 北条明日香, ほうじょう あすか |
| Tags | headband, glasses, pantyhose |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisa Sakurai
Profile
Chisa Sakurai is a character from Lingeries.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |
4
4
Facebook 
Lingeries