Yui Kagurazaka appears in Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! as one of the main characters with medium-length black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80719 |
|---|---|
| Name | Yui Kagurazaka |
| Other Names | 神楽坂 ゆい |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Hasebe, 長谷部雪奈, はせべ ゆきな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Age | 20 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Kagurazaka
Profile
Yui Kagurazaka is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Caticatu joined |
| jojoislusty joined |

Facebook 
Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!