Kyouko Tsukishima is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! featuring very long blue hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80721 |
|---|---|
| Name | Kyouko Tsukishima |
| Other Names | 月島 響子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sayaka Kazuna, 計名さや香, かずな さやか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 169cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
| Age | 29 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Tsukishima
Profile
Kyouko Tsukishima is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Poskdjisaj joined |
| Kirino22 joined |
1
1
Facebook 
Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!