Anime girl Yuriko Kuga is a teen with to waist length pink hair and gray eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80728 |
|---|---|
| Name | Yuriko Kuga |
| Other Names | 久我 友里子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Reijou MC Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuriko Kuga
Profile
Anime girl Yuriko Kuga is a character from Kyonyuu Reijou MC Gakuen.
They have been indexed as Female Teen with Gray eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
19
14
Facebook 
Kyonyuu Reijou MC Gakuen