Madoka Akitsu appears in Sakura no Mori † Dreamers as one of the main characters with very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80913 |
|---|---|
| Name | Madoka Akitsu |
| Other Names | 秋津 まどか (あきつ まどか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sakura no Mori † Dreamers |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Madoka Akitsu
Profile
Madoka Akitsu is a character from Sakura no Mori † Dreamers.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 072scither joined |
| Z0D14CK1LL3R joined |
| Anomi joined |
| kamille joined |
| blonda joined |

Facebook 
Sakura no Mori † Dreamers