|
☰ Links
|
|
| ID | 81172 |
|---|---|
| Name | Nanao Ootori |
| Other Names | 鳳 菜々緒 (おおとり ななお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hypnosis Class Wonderful |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Risato Habuki, 羽吹梨里, はぶき りさと |
| Tags | necklace, ponytail, pumps |
| Personality | |
| Role | Teacher |
| Bust | 106cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanao Ootori
Profile
Anime girl Nanao Ootori is a character from Hypnosis Class Wonderful.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Purple hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Bubble_cat joined |
| tx018221 joined |
57
43
Facebook 
Hypnosis Class Wonderful