Reika Mizuki is a character from Hypnosis Class Wonderful featuring very long gray hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 81175 |
|---|---|
| Name | Reika Mizuki |
| Other Names | 水城 麗華 (みずき れいか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hypnosis Class Wonderful |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Tags | school uniform, curly hair |
| Personality | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Mizuki
Profile
Reika Mizuki is a character from Hypnosis Class Wonderful.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| kanakos joined |
50
21
Facebook 
Hypnosis Class Wonderful