Shiho Iizuka is one of the main characters from Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~ known for very long brown hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82128 |
|---|---|
| Name | Shiho Iizuka |
| Other Names | 飯束 詩穂 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiho Iizuka
Profile
Shiho Iizuka is a character from Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| SpinebusterHHH joined |
| sheedy joined |

Facebook 
Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~