Aki Tokie appears in Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~ as an unsorted character with long black hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82130 |
|---|---|
| Name | Aki Tokie |
| Other Names | 時枝 晶姫 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Konatsu Miyamori, 宮森こなつ, みやもり こなつ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Tokie
Profile
Aki Tokie is a character from Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Doutei Gui ~Hitozuma no Akunaki In'yoku~