Aoi Tadokoro appears in Spooky Pregnant School as an unsorted character with very long blue hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82221 |
|---|---|
| Name | Aoi Tadokoro |
| Other Names | 田所 葵 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Spooky Pregnant School |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mei Kojima, 小嶋めい, こじま めい |
| Tags | school uniform |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Tadokoro
Profile
Aoi Tadokoro is a character from Spooky Pregnant School.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
5
3
1
Facebook 
Spooky Pregnant School