One of the notable characters from Gachinko! B*tch Club, Yuria Takehara is recognized for hair up / indeterminate blue hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82393 |
|---|---|
| Name | Yuria Takehara |
| Other Names | 竹原 優里愛 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gachinko! B*tch Club |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 171cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuria Takehara
Profile
Yuria Takehara is a character from Gachinko! B*tch Club.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blue hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hair Up / Indeterminate | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lasel joined |
| Micasatio joined |
| ljk321 joined |
1
1
Facebook 
Gachinko! B*tch Club