Kashunia Blood Claussell appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! as one of the main characters with medium-length blonde hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82914 |
|---|---|
| Name | Kashunia Blood Claussell |
| Other Names | カシュニア=ブラッド=クラウゼル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | armband |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kashunia Blood Claussell
Profile
Kashunia Blood Claussell is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
11
76
33
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!
Luna_Bakugo faved