Anime girl Lydia Luitgard is a teen with hip / past hip length black hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82917 |
|---|---|
| Name | Lydia Luitgard |
| Other Names | リディア=ルイトガルト |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Natsume, なつめ美南海, なつめ みなみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 117cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lydia Luitgard
Profile
Anime girl Lydia Luitgard is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Black | (Blue) |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
10
83
36
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!
soulless_angel faved