Naomin Iva Lucille appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! as one of the main characters with very long blonde hair, red eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82919 |
|---|---|
| Name | Naomin Iva Lucille |
| Other Names | ナオミン イヴァ ルシル |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | cleavage, opera gloves, midriff |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Naomin Iva Lucille
Profile
Naomin Iva Lucille is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
1
76
33
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!
Luna_Bakugo faved