Aika Mihara is a character from P/A ~Potential Ability~ featuring medium-length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83062 |
|---|---|
| Name | Aika Mihara |
| Other Names | 三原 藍夏 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | P/A ~Potential Ability~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuka Nishiguchi, 西口 有香, にしぐち ゆか |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | August 18 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 160cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aika Mihara
Profile
Aika Mihara is a character from P/A ~Potential Ability~.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
4
Facebook 
P/A ~Potential Ability~