Suzumi Sakuma is an unsorted character from Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~ known for very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83286 |
|---|---|
| Name | Suzumi Sakuma |
| Other Names | 佐久馬 鈴美 (さくま すずみ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Tefu Haruno, 春野てふ, はるの てふ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzumi Sakuma
Profile
Suzumi Sakuma is a character from Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |
| maeeeetty joined |

Facebook 
Rankou!! Yarimakuri ☆ Online ~Hajimeyou, Ecchi de B*tch na Kasou Genjitsu~