Teana appears in Anata no Milk Kudasai na ~Watashi to Boku to Docchi ga Okonomi?~ as an unsorted character with very long pink hair, yellow eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83290 |
|---|---|
| Name | Teana |
| Other Names | ティアナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Anata no Milk Kudasai na ~Watashi to Boku to Docchi ga Okonomi?~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Teana
Profile
Teana is a character from Anata no Milk Kudasai na ~Watashi to Boku to Docchi ga Okonomi?~.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Pink hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 072scither joined |

Facebook 
Anata no Milk Kudasai na ~Watashi to Boku to Docchi ga Okonomi?~