Anime girl Kagachi is a child with hip / past hip length blonde / yellow hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83292 |
|---|---|
| Name | Kagachi |
| Other Names | 華雅薙 (かがち) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Minarai Taimashi Maji de Ikimasu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kagachi
Profile
Anime girl Kagachi is a character from Minarai Taimashi Maji de Ikimasu!.
They have been indexed as Female Child with Pink eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Minarai Taimashi Maji de Ikimasu!