One of the notable characters from Éclair Milk Cream ~Onani x Onani~, Sakurako Shiraishi is recognized for very long blue hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83380 |
|---|---|
| Name | Sakurako Shiraishi |
| Other Names | 白石 桜子 (しらいし さくらこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Éclair Milk Cream ~Onani x Onani~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hasumi Itou, 伊藤葉純, いとう はすみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakurako Shiraishi
Profile
Sakurako Shiraishi is a character from Éclair Milk Cream ~Onani x Onani~.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |

Facebook 
Éclair Milk Cream ~Onani x Onani~
Luna_Bakugo faved