One of the notable characters from Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~, Chie Mainaka is recognized for short orange hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83414 |
|---|---|
| Name | Chie Mainaka |
| Other Names | 舞中千恵(まいなかちえ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rio Kisaka, 貴坂理緒, きさか りお |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 69cm |
| Waist | 46cm |
| Hip | 67cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chie Mainaka
Profile
Chie Mainaka is a character from Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Orange hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Lymus joined |
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |

Facebook 
Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~