Sakuya Takanomiya is an unsorted character from Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~ known for medium-length black hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83418 |
|---|---|
| Name | Sakuya Takanomiya |
| Other Names | 高ノ宮朔夜(たかのみやさくや) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 103cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakuya Takanomiya
Profile
Sakuya Takanomiya is a character from Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Black hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| thesemih joined |

Facebook 
Sei Gyaku R*pe Gakuen ~Ore no Seieki o Nekosogi Shibori Tsukusu Onna-tachi~